ALPN PONIEC - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Smilowo - Fc Macii 7:3
  • Fucco Team - Fedex 3:0
  • Prawucki - Krzemieniewo 3:0

Plakat - przyjdź i sprawdź się
Ładowanie...

Kto zwycięży w rozgrywkach w 2017 roku?

Zakończenie IV edycji ALPN Poniec

• autor: Mikołaj, 2013-10-21 10:20

W dniu 18.10.2013 zakończyliśmy zmagania czwartej edycji ALPN. W sumie w rozgrywkach wzięło udział 7 zespołów, w których występowali zawodnicy nie tylko z gminy Poniec, ale także z miejscowości i miast ościennych. Rozgrywki odbyły się w sportowej atmosferze, z poszanowaniem przeciwnika a co najważniejsze w duchu idei fair play. Jak w każdych rozgrywkach rywalizowano o punkty. Tych najwięcej bo 29 zdobył zespół 20+. Drugie miejsce zajęła drużyna Zjednoczonych, która zgromadziła o 2 oczka mniej od zwycięzców. Na najniższym stopniu podium stanął zespół DW Śmilowo.. Kolejne miejsca zajęły zespoły Bad Boys , WD Team, ZIP Squad oraz Kłos Rokosowo. Tytuł najlepszego strzelca rozgrywek trafił do Jakuba Żyto  strzelca 24 bramek. Jak co roku wybór kapitanów wszystkich zespołów wskazał najlepszego bramkarza. Został nim Krzysztof Rosik z drużyny DW Śmiłowo. Najlepsze zespoły otrzymały nagrody rzeczowe a kapitanowie poszczególnych zespołów mały upominek dla każdej z drużyn. Nagrody wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Poniec  pan Jacek Widyński oraz dyrektor GCKSTiR w Poniecu pan Maciej Malczyk. Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejne zmagania w przyszłym roku.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Inna » Inne rozgrywki